XI Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego "Zapobieganie zanieczyszczaniu morza przez statki"

Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku Kancelaria Kacprzak została Partnerem Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego zatytułowanej „Zapobieganie zanieczyszczeniu morza przez statki: MARPOL – 50 lat i co dalej?”, która odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2023 r. Organizatorem wydarzenia jest Katedra Prawa Morskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Centrum Badań nad Gospodarką Morską Uniwersytetu Gdańskiego oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk.

Tegoroczna Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom, które mają istotne znaczenie dla współczesnego podejścia do ochrony morza przed zanieczyszczaniem ze statków oraz zrównoważonego zarządzania Oceanem Światowym z uwzględnieniem standardów prewencyjnych zawartych w Międzynarodowej Konwencji o zapobieganiu zanieczyszczaniu morza przez statki – MARPOL (MARinePOLlution).  

Szczegółowe informacje na temat Konferencji, w tym formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie internetowej pod adresem: http://prawo-morskie.pl/o-konferencji/