Kancelaria Kacprzak

Kancelaria Kacprzak służy swoim klientom pomocą na wszystkich etapach ich zaangażowania gospodarczego w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą krajowego i międzynarodowego obrotu gospodarczego. W tym zakresie specjalizujemy się w świadczeniu wszechstronnej pomocy prawnej dla działających na terenie Polski podmiotów, w tym także z udziałem kapitału zagranicznego, obejmującej zarówno sprawy dotyczące ich wewnętrznej organizacji, jak również prowadzonej przez nie bieżącej działalności gospodarczej.

W celu zapewnienia możliwie najwyższego standardu świadczonych usług oraz wszechstronnej ochrony interesów naszych klientów, również poza granicami Polski, współpracujemy z renomowanymi, zagranicznymi kancelariami prawnymi w Europie i na świecie. Prowadzimy obsługę prawną w językach polskim, niemieckim i angielskim.

Jesteśmy aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji prawniczych. Z zaangażowaniem wspieramy inicjatywy ukierunkowane na podnoszenie jakości stanowionego prawa oraz wzrost świadomości prawnej społeczeństwa.