The Legal 500 EMEA

The Legal 500 EMEA

Kancelaria Kacprzak już od 2008 r. otrzymuje rokrocznie rekomendacje prestiżowego, międzynarodowego rankingu firm prawniczych Legal 500, jako wiodąca firma prawnicza w Polsce.

„Kancelaria Radcy Prawnego Marek Kacprzak to gdańska firma posiadająca bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw handlowych przed sądami oraz w prowadzeniu postępowań arbitrażowych, która działa w sporach dotyczących dystrybucji gazu, sprawach podatkowych oraz międzynarodowym wykonywaniu orzeczeń, sprawach administracyjnych oraz niewypłacalnościach.”
(Legal 500, EMEA 2008)

„Kacprzak to gdańska firma posiadająca bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw handlowych przed sądami oraz w prowadzeniu postępowań arbitrażowych.”
(Legal 500, EMEA 2009)

„Znajdujący się w Gdańsku Kacprzak reprezentował Federalną Republikę Niemiec w jej pierwszej transakcji [nabycia nieruchomości] w Polsce po II Wojnie Światowej w oparciu o umowę prawa cywilnego.”
(Legal 500, EMEA 2010)

„Kancelaria Kacprzak często występuje dla niemieckich klientów w Polsce oraz doradza w aspektach korporacyjnych w zakresie transakcji nieruchomościami i spraw morskich.”
(Legal 500, EMEA 2010)

Od 2002 r. kancelaria posiada status konsultanta zewnętrznego Europejskiego Banku Rozbudowy i Rozwoju (EBRD Outside Counsel).

Global Law Experts Recommended Firm

Global Law Experts Recommended Firm