Współorganizacja VIII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego

W dniu 11 kwietnia 2019 r. odbyła się VIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego pod tytułem „Przewóz ładunku drogą morską”, organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Kancelaria Kacprzak znalazła się w gronie partnerów współorganizujących to wydarzenie.

Tegoroczna Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego była poświęcona w szczególności regułom stosowanym przy przewozie ładunku statkami morskimi, w tym prawom i obowiązkom stron umowy przewozu ładunku drogą morską oraz odpowiedzialności przewoźnika, a także prawu ubezpieczeń morskich związanych z morskim przewozem ładunku.

Kancelaria Kacprzak od wielu lat wspiera Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk w organizacji konferencji z różnych dziedzin prawa i z uznaniem obserwuje rozwój Stowarzyszenia oraz jego członków. Szczególnie bliskim Kancelarii Kacprzak wydarzeniem jest właśnie Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego, która na stałe zagościła w naszym kalendarzu i którą z nieukrywaną dumą corocznie współorganizujemy.

Link do wydarzenia: http://prawo-morskie.pl/